3D mapa Las Charcas

Satelitní mapa Las Charcas

název bez diakritiky: Las Charcas
správní zařazení: La Altagracia, Dominikánská republika, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 18° 43' 0" North, 68° 30' 0" West

Las Charcas a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Las CharcasVítejte na stránce věnované satelitní mapě Las Charcas. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Las Charcas, administrativně je místo zařazeno do oblasti La Altagracia, Dominikánská republika, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 18° 43' 0" North, 68° 30' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Las Charcas v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Las Charcas

Hotely Las Charcas: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Las Charcas: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Las Charcas, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Las Charcas Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Las Charcas. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Las Charcas

3D mapa Las Charcas v Google Earth

satelitní 3D mapa Las Charcas, Dominikánská republika

3D mapa Las CharcasGoogle Earth – podívejte se na Las Charcas z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Las Charcas dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Las Charcas shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Las Charcas, Dominikánská republika v Google Earth »

Letiště Las Charcas a okolí

Letiště ve městě Las Charcas a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Las Charcas říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Las Charcas (Dominikánská republika)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Las Charcas a celou oblast Dominikánská republika. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Las Charcas

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Las Charcas: textový odkaz

satelitní mapu Las Charcas: obrázkový odkaz

satelitní mapu Las Charcas

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Las Charcas: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Las Charcas: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Las Charcas: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Tango-Idiofa v oblasti Bandundu, Demokratická republika Kongo (Zair)
  2. Olori Eru v oblasti Afijio, Oyo, Nigérie
  3. Matariyat ash Shawmar v oblasti Lebanon, Libanon
  4. Quebrada del Tigre v oblasti Santa Ana de Yusguare, Choluteca, Honduras
  5. Gazestan v oblasti Khuzestan, Írán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.