3D mapa Palma Seca

Satelitní mapa Palma Seca

název bez diakritiky: Palma Seca
správní zařazení: La Altagracia, Dominikánská republika, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 18° 14' 0" North, 68° 45' 0" West

Palma Seca a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Palma SecaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Palma Seca. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Palma Seca, administrativně je místo zařazeno do oblasti La Altagracia, Dominikánská republika, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 18° 14' 0" North, 68° 45' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Palma Seca v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Palma Seca

Hotely Palma Seca: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Palma Seca: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Palma Seca, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Palma Seca Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Palma Seca. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Palma Seca

3D mapa Palma Seca v Google Earth

satelitní 3D mapa Palma Seca, Dominikánská republika

3D mapa Palma SecaGoogle Earth – podívejte se na Palma Seca z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Palma Seca dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Palma Seca shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Palma Seca, Dominikánská republika v Google Earth »

Letiště Palma Seca a okolí

Letiště ve městě Palma Seca a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Palma Seca říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Palma Seca (Dominikánská republika)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Palma Seca a celou oblast Dominikánská republika. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Palma Seca

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Palma Seca: textový odkaz

satelitní mapu Palma Seca: obrázkový odkaz

satelitní mapu Palma Seca

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Palma Seca: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Palma Seca: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Palma Seca: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Gniebendorf v oblasti Weisharpenfels, Halle, Sachsen-Anhalt, Německo
  2. Anatkasy v oblasti Morgaushskiy rayon, Chuvash Republic, Rusko
  3. Bassikwana v oblasti Ouallam, Tillabery, Niger

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.