3D mapa Sabana de los Martínez

Satelitní mapa Sabana de los Martínez

název bez diakritiky: Sabana de los Martinez
správní zařazení: La Altagracia, Dominikánská republika, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 18° 44' 0" North, 68° 29' 0" West

Sabana de los Martínez a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Sabana de los MartinezVítejte na stránce věnované satelitní mapě Sabana de los Martínez. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Sabana de los Martinez, administrativně je místo zařazeno do oblasti La Altagracia, Dominikánská republika, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 18° 44' 0" North, 68° 29' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Sabana de los Martínez v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Sabana de los Martínez

Hotely Sabana de los Martínez: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Sabana de los Martínez: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Sabana de los Martínez, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Sabana de los Martínez Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Sabana de los Martínez. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Sabana de los Martínez

3D mapa Sabana de los Martínez v Google Earth

satelitní 3D mapa Sabana de los Martínez, Dominikánská republika

3D mapa Sabana de los MartínezGoogle Earth – podívejte se na Sabana de los Martínez z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Sabana de los Martínez dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Sabana de los Martínez shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Sabana de los Martínez, Dominikánská republika v Google Earth »

Letiště Sabana de los Martínez a okolí

Letiště ve městě Sabana de los Martínez a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Sabana de los Martínez říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Sabana de los Martínez (Dominikánská republika)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Sabana de los Martínez a celou oblast Dominikánská republika. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Sabana de los Martínez

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Sabana de los Martínez: textový odkaz

satelitní mapu Sabana de los Martínez: obrázkový odkaz

satelitní mapu Sabana de los Martínez

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Sabana de los Martínez: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Sabana de los Martínez: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Sabana de los Martínez: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Kobierniki v oblasti Sandomierz, Swietokrzyskie, Polsko
  2. Dennhof v oblasti Schwabisch Hall, Stuttgart, Baden-Wurttemberg, Německo
  3. Ovsyukovo v oblasti Vitsyebsk, Bělorusko
  4. Harju-Manniku v oblasti Emmaste, Hiiu, Estonsko
  5. Jamison v oblasti Bucks County, Pennsylvania, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.