3D mapa Valle Jina

Satelitní mapa Valle Jina

název bez diakritiky: Valle Jina
správní zařazení: La Altagracia, Dominikánská republika, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 18° 40' 0" North, 68° 31' 0" West

Valle Jina a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Valle JinaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Valle Jina. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Valle Jina, administrativně je místo zařazeno do oblasti La Altagracia, Dominikánská republika, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 18° 40' 0" North, 68° 31' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Valle Jina v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Valle Jina

Hotely Valle Jina: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Valle Jina: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Valle Jina, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Valle Jina Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Valle Jina. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Valle Jina

3D mapa Valle Jina v Google Earth

satelitní 3D mapa Valle Jina, Dominikánská republika

3D mapa Valle JinaGoogle Earth – podívejte se na Valle Jina z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Valle Jina dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Valle Jina shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Valle Jina, Dominikánská republika v Google Earth »

Letiště Valle Jina a okolí

Letiště ve městě Valle Jina a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Valle Jina říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Valle Jina (Dominikánská republika)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Valle Jina a celou oblast Dominikánská republika. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Valle Jina

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Valle Jina: textový odkaz

satelitní mapu Valle Jina: obrázkový odkaz

satelitní mapu Valle Jina

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Valle Jina: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Valle Jina: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Valle Jina: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Dodampe v oblasti Southern, Srí Lanka
  2. Sliffert v oblasti Noord-Brabant, Nizozemí

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.