3D mapa Batey Número Ochenta y Dos

Satelitní mapa Batey Número Ochenta y Dos

název bez diakritiky: Batey Numero Ochenta y Dos
správní zařazení: La Romana, Dominikánská republika, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 18° 32' 0" North, 69° 1' 0" West

Batey Número Ochenta y Dos a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Batey Numero Ochenta y DosVítejte na stránce věnované satelitní mapě Batey Número Ochenta y Dos. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Batey Numero Ochenta y Dos, administrativně je místo zařazeno do oblasti La Romana, Dominikánská republika, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 18° 32' 0" North, 69° 1' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Batey Número Ochenta y Dos v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Batey Número Ochenta y Dos

Hotely Batey Número Ochenta y Dos: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Batey Número Ochenta y Dos: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Batey Número Ochenta y Dos, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Batey Número Ochenta y Dos Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Batey Número Ochenta y Dos. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Batey Número Ochenta y Dos

3D mapa Batey Número Ochenta y Dos v Google Earth

satelitní 3D mapa Batey Número Ochenta y Dos, Dominikánská republika

3D mapa Batey Número Ochenta y DosGoogle Earth – podívejte se na Batey Número Ochenta y Dos z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Batey Número Ochenta y Dos dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Batey Número Ochenta y Dos shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Batey Número Ochenta y Dos, Dominikánská republika v Google Earth »

Letiště Batey Número Ochenta y Dos a okolí

Letiště ve městě Batey Número Ochenta y Dos a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Batey Número Ochenta y Dos říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Batey Número Ochenta y Dos (Dominikánská republika)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Batey Número Ochenta y Dos a celou oblast Dominikánská republika. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Batey Número Ochenta y Dos

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Batey Número Ochenta y Dos: textový odkaz

satelitní mapu Batey Número Ochenta y Dos: obrázkový odkaz

satelitní mapu Batey Número Ochenta y Dos

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Batey Número Ochenta y Dos: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Batey Número Ochenta y Dos: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Batey Número Ochenta y Dos: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Ban Nong Sida v oblasti Sukhothai, Northern, Thajsko
  2. Shokino v oblasti Kardymovskiy rayon, Smolenskaya Oblast, Rusko
  3. Samaria v oblasti Delatite, Victoria, Austrálie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.