3D mapa El Paso de la Perra

Satelitní mapa El Paso de la Perra

název bez diakritiky: El Paso de la Perra
správní zařazení: La Vega, Dominikánská republika, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 19° 4' 0" North, 70° 50' 0" West

El Paso de la Perra a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa El Paso de la PerraVítejte na stránce věnované satelitní mapě El Paso de la Perra. Název zobrazeného místa bez diakritiky je El Paso de la Perra, administrativně je místo zařazeno do oblasti La Vega, Dominikánská republika, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 19° 4' 0" North, 70° 50' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: El Paso de la Perra v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely El Paso de la Perra

Hotely El Paso de la Perra: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely El Paso de la Perra: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě El Paso de la Perra, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě El Paso de la Perra Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě El Paso de la Perra. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města El Paso de la Perra

3D mapa El Paso de la Perra v Google Earth

satelitní 3D mapa El Paso de la Perra, Dominikánská republika

3D mapa El Paso de la PerraGoogle Earth – podívejte se na El Paso de la Perra z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu El Paso de la Perra dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu El Paso de la Perra shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa El Paso de la Perra, Dominikánská republika v Google Earth »

Letiště El Paso de la Perra a okolí

Letiště ve městě El Paso de la Perra a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích El Paso de la Perra říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast El Paso de la Perra (Dominikánská republika)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro El Paso de la Perra a celou oblast Dominikánská republika. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu El Paso de la Perra

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu El Paso de la Perra: textový odkaz

satelitní mapu El Paso de la Perra: obrázkový odkaz

satelitní mapu El Paso de la Perra

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu El Paso de la Perra: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu El Paso de la Perra: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu El Paso de la Perra: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Las Palomas v oblasti Sucre, Sucre, Venezuela
  2. Alderson v oblasti Division No. 1, Alberta, Kanada
  3. Beloye v oblasti Tymovskiy rayon, Sakhalinskaya Oblast, Rusko
  4. Sae-gol v oblasti North Hamgyong, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.