3D mapa La Manigua Arriba

Satelitní mapa La Manigua Arriba

název bez diakritiky: La Manigua Arriba
správní zařazení: Maria Trinidad S, Dominikánská republika, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 19° 29' 0" North, 70° 5' 0" West

La Manigua Arriba a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa La Manigua ArribaVítejte na stránce věnované satelitní mapě La Manigua Arriba. Název zobrazeného místa bez diakritiky je La Manigua Arriba, administrativně je místo zařazeno do oblasti Maria Trinidad S, Dominikánská republika, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 19° 29' 0" North, 70° 5' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: La Manigua Arriba v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely La Manigua Arriba

Hotely La Manigua Arriba: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely La Manigua Arriba: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě La Manigua Arriba, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě La Manigua Arriba Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě La Manigua Arriba. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města La Manigua Arriba

3D mapa La Manigua Arriba v Google Earth

satelitní 3D mapa La Manigua Arriba, Dominikánská republika

3D mapa La Manigua ArribaGoogle Earth – podívejte se na La Manigua Arriba z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu La Manigua Arriba dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu La Manigua Arriba shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa La Manigua Arriba, Dominikánská republika v Google Earth »

Letiště La Manigua Arriba a okolí

Letiště ve městě La Manigua Arriba a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích La Manigua Arriba říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast La Manigua Arriba (Dominikánská republika)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro La Manigua Arriba a celou oblast Dominikánská republika. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu La Manigua Arriba

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu La Manigua Arriba: textový odkaz

satelitní mapu La Manigua Arriba: obrázkový odkaz

satelitní mapu La Manigua Arriba

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu La Manigua Arriba: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu La Manigua Arriba: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu La Manigua Arriba: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Teasc v oblasti Botosani, Rumunsko
  2. Atoui v oblasti Dja-Et-Lobo, Sud, Kamerun
  3. Indanza v oblasti Morona, Morona Santiago, Ekvádor
  4. Gatom-Bassa v oblasti Doba, Logone Oriental, Čad

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.