3D mapa San Fernando de Monte Cristi

Satelitní mapa San Fernando de Monte Cristi

název bez diakritiky: San Fernando de Monte Cristi
správní zařazení: Monte Cristi, Dominikánská republika, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 19° 52' 0" North, 71° 39' 0" West

San Fernando de Monte Cristi a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa San Fernando de Monte CristiVítejte na stránce věnované satelitní mapě San Fernando de Monte Cristi. Název zobrazeného místa bez diakritiky je San Fernando de Monte Cristi, administrativně je místo zařazeno do oblasti Monte Cristi, Dominikánská republika, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 19° 52' 0" North, 71° 39' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: San Fernando de Monte Cristi v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely San Fernando de Monte Cristi

Hotely San Fernando de Monte Cristi: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely San Fernando de Monte Cristi: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě San Fernando de Monte Cristi, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě San Fernando de Monte Cristi Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě San Fernando de Monte Cristi. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města San Fernando de Monte Cristi

3D mapa San Fernando de Monte Cristi v Google Earth

satelitní 3D mapa San Fernando de Monte Cristi, Dominikánská republika

3D mapa San Fernando de Monte CristiGoogle Earth – podívejte se na San Fernando de Monte Cristi z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu San Fernando de Monte Cristi dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu San Fernando de Monte Cristi shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa San Fernando de Monte Cristi, Dominikánská republika v Google Earth »

Letiště San Fernando de Monte Cristi a okolí

Letiště ve městě San Fernando de Monte Cristi a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích San Fernando de Monte Cristi říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast San Fernando de Monte Cristi (Dominikánská republika)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro San Fernando de Monte Cristi a celou oblast Dominikánská republika. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu San Fernando de Monte Cristi

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu San Fernando de Monte Cristi: textový odkaz

satelitní mapu San Fernando de Monte Cristi: obrázkový odkaz

satelitní mapu San Fernando de Monte Cristi

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu San Fernando de Monte Cristi: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu San Fernando de Monte Cristi: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu San Fernando de Monte Cristi: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Grechkin v oblasti Donetska, Ukrajina

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.