3D mapa San Lorenzo de Guayubín

Satelitní mapa San Lorenzo de Guayubín

název bez diakritiky: San Lorenzo de Guayubin
správní zařazení: Monte Cristi, Dominikánská republika, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 19° 40' 0" North, 71° 24' 0" West

San Lorenzo de Guayubín a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa San Lorenzo de GuayubinVítejte na stránce věnované satelitní mapě San Lorenzo de Guayubín. Název zobrazeného místa bez diakritiky je San Lorenzo de Guayubin, administrativně je místo zařazeno do oblasti Monte Cristi, Dominikánská republika, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 19° 40' 0" North, 71° 24' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: San Lorenzo de Guayubín v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely San Lorenzo de Guayubín

Hotely San Lorenzo de Guayubín: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely San Lorenzo de Guayubín: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě San Lorenzo de Guayubín, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě San Lorenzo de Guayubín Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě San Lorenzo de Guayubín. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města San Lorenzo de Guayubín

3D mapa San Lorenzo de Guayubín v Google Earth

satelitní 3D mapa San Lorenzo de Guayubín, Dominikánská republika

3D mapa San Lorenzo de GuayubínGoogle Earth – podívejte se na San Lorenzo de Guayubín z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu San Lorenzo de Guayubín dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu San Lorenzo de Guayubín shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa San Lorenzo de Guayubín, Dominikánská republika v Google Earth »

Letiště San Lorenzo de Guayubín a okolí

Letiště ve městě San Lorenzo de Guayubín a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích San Lorenzo de Guayubín říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast San Lorenzo de Guayubín (Dominikánská republika)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro San Lorenzo de Guayubín a celou oblast Dominikánská republika. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu San Lorenzo de Guayubín

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu San Lorenzo de Guayubín: textový odkaz

satelitní mapu San Lorenzo de Guayubín: obrázkový odkaz

satelitní mapu San Lorenzo de Guayubín

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu San Lorenzo de Guayubín: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu San Lorenzo de Guayubín: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu San Lorenzo de Guayubín: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Mokhovoye v oblasti Chanovskiy rayon, Novosibirskaya Oblast, Rusko
  2. Pueblo (historical) v oblasti Nye County, Nevada, Spojené státy americké
  3. Schonberg v oblasti Rohrbach in Oberosterreich, Oberosterreich, Rakousko
  4. Auf dem Barrel v oblasti Diepholz, Hannover, Niedersachsen, Německo

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.