3D mapa Vaca Vieja

Satelitní mapa Vaca Vieja

název bez diakritiky: Vaca Vieja
správní zařazení: Monte Cristi, Dominikánská republika, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 19° 34' 0" North, 71° 28' 0" West

Vaca Vieja a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Vaca ViejaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Vaca Vieja. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Vaca Vieja, administrativně je místo zařazeno do oblasti Monte Cristi, Dominikánská republika, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 19° 34' 0" North, 71° 28' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Vaca Vieja v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Vaca Vieja

Hotely Vaca Vieja: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Vaca Vieja: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Vaca Vieja, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Vaca Vieja Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Vaca Vieja. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Vaca Vieja

3D mapa Vaca Vieja v Google Earth

satelitní 3D mapa Vaca Vieja, Dominikánská republika

3D mapa Vaca ViejaGoogle Earth – podívejte se na Vaca Vieja z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Vaca Vieja dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Vaca Vieja shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Vaca Vieja, Dominikánská republika v Google Earth »

Letiště Vaca Vieja a okolí

Letiště ve městě Vaca Vieja a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Vaca Vieja říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Vaca Vieja (Dominikánská republika)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Vaca Vieja a celou oblast Dominikánská republika. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Vaca Vieja

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Vaca Vieja: textový odkaz

satelitní mapu Vaca Vieja: obrázkový odkaz

satelitní mapu Vaca Vieja

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Vaca Vieja: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Vaca Vieja: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Vaca Vieja: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Jahirabad v oblasti Chandpur Zl, Chittagong Div, Bangladéš
  2. Bimanco v oblasti Nueva Vizcaya, Region 2, Filipíny
  3. Barreira v oblasti Alvaiazere, Pinhal Interior Norte, Centro, Portugalsko
  4. Supaypoza v oblasti Maynas, Loreto, Peru
  5. Nirrim v oblasti Greater Taree, New South Wales, Austrálie
  6. Aufhausen v oblasti Donau-Ries, Schwaben, Bayern, Německo

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.