3D mapa Villa Elisa

Satelitní mapa Villa Elisa

název bez diakritiky: Villa Elisa
správní zařazení: Monte Cristi, Dominikánská republika, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 19° 41' 0" North, 71° 16' 0" West

Villa Elisa a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Villa ElisaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Villa Elisa. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Villa Elisa, administrativně je místo zařazeno do oblasti Monte Cristi, Dominikánská republika, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 19° 41' 0" North, 71° 16' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Villa Elisa v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Villa Elisa

Hotely Villa Elisa: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Villa Elisa: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Villa Elisa, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Villa Elisa Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Villa Elisa. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Villa Elisa

3D mapa Villa Elisa v Google Earth

satelitní 3D mapa Villa Elisa, Dominikánská republika

3D mapa Villa ElisaGoogle Earth – podívejte se na Villa Elisa z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Villa Elisa dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Villa Elisa shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Villa Elisa, Dominikánská republika v Google Earth »

Letiště Villa Elisa a okolí

Letiště ve městě Villa Elisa a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Villa Elisa říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Villa Elisa (Dominikánská republika)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Villa Elisa a celou oblast Dominikánská republika. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Villa Elisa

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Villa Elisa: textový odkaz

satelitní mapu Villa Elisa: obrázkový odkaz

satelitní mapu Villa Elisa

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Villa Elisa: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Villa Elisa: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Villa Elisa: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Na Ong v oblasti Ba Be, Cao Bang, Vietnam
  2. Cruz de Legua v oblasti Piraera, Lempira, Honduras

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.