3D mapa Cabeza de Agua

Satelitní mapa Cabeza de Agua

název bez diakritiky: Cabeza de Agua
správní zařazení: Pedernales, Dominikánská republika, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 18° 9' 0" North, 71° 45' 0" West

Cabeza de Agua a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Cabeza de AguaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Cabeza de Agua. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Cabeza de Agua, administrativně je místo zařazeno do oblasti Pedernales, Dominikánská republika, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 18° 9' 0" North, 71° 45' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Cabeza de Agua v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Cabeza de Agua

Hotely Cabeza de Agua: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Cabeza de Agua: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Cabeza de Agua, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Cabeza de Agua Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Cabeza de Agua. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Cabeza de Agua

3D mapa Cabeza de Agua v Google Earth

satelitní 3D mapa Cabeza de Agua, Dominikánská republika

3D mapa Cabeza de AguaGoogle Earth – podívejte se na Cabeza de Agua z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Cabeza de Agua dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Cabeza de Agua shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Cabeza de Agua, Dominikánská republika v Google Earth »

Letiště Cabeza de Agua a okolí

Letiště ve městě Cabeza de Agua a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Cabeza de Agua říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Cabeza de Agua (Dominikánská republika)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Cabeza de Agua a celou oblast Dominikánská republika. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Cabeza de Agua

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Cabeza de Agua: textový odkaz

satelitní mapu Cabeza de Agua: obrázkový odkaz

satelitní mapu Cabeza de Agua

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Cabeza de Agua: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Cabeza de Agua: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Cabeza de Agua: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Tankpe v oblasti Bole, Northern, Ghana
  2. Deh Shahak v oblasti Kerman, Írán
  3. Camino Blanco v oblasti Tarimoro, Guanajuato, Mexiko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.