3D mapa Los Naranjos

Satelitní mapa Los Naranjos

název bez diakritiky: Los Naranjos
správní zařazení: Peravia, Dominikánská republika, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 18° 32' 0" North, 70° 24' 0" West

Los Naranjos a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Los NaranjosVítejte na stránce věnované satelitní mapě Los Naranjos. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Los Naranjos, administrativně je místo zařazeno do oblasti Peravia, Dominikánská republika, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 18° 32' 0" North, 70° 24' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Los Naranjos v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Los Naranjos

Hotely Los Naranjos: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Los Naranjos: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Los Naranjos, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Los Naranjos Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Los Naranjos. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Los Naranjos

3D mapa Los Naranjos v Google Earth

satelitní 3D mapa Los Naranjos, Dominikánská republika

3D mapa Los NaranjosGoogle Earth – podívejte se na Los Naranjos z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Los Naranjos dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Los Naranjos shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Los Naranjos, Dominikánská republika v Google Earth »

Letiště Los Naranjos a okolí

Letiště ve městě Los Naranjos a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Los Naranjos říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Los Naranjos (Dominikánská republika)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Los Naranjos a celou oblast Dominikánská republika. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Los Naranjos

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Los Naranjos: textový odkaz

satelitní mapu Los Naranjos: obrázkový odkaz

satelitní mapu Los Naranjos

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Los Naranjos: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Los Naranjos: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Los Naranjos: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Gornja Dragusa v oblasti Srbija, Srbsko a Černá Hora
  2. Kelkoua v oblasti Bol, Bol, Čad
  3. Curryville v oblasti Pike County, Missouri, Spojené státy americké
  4. El Pedregal de Zaragoza v oblasti Metztitlan, Hidalgo, Mexiko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.