3D mapa Sabana Chiquita

Satelitní mapa Sabana Chiquita

název bez diakritiky: Sabana Chiquita
správní zařazení: Peravia, Dominikánská republika, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 18° 15' 0" North, 70° 18' 0" West

Sabana Chiquita a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Sabana ChiquitaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Sabana Chiquita. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Sabana Chiquita, administrativně je místo zařazeno do oblasti Peravia, Dominikánská republika, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 18° 15' 0" North, 70° 18' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Sabana Chiquita v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Sabana Chiquita

Hotely Sabana Chiquita: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Sabana Chiquita: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Sabana Chiquita, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Sabana Chiquita Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Sabana Chiquita. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Sabana Chiquita

3D mapa Sabana Chiquita v Google Earth

satelitní 3D mapa Sabana Chiquita, Dominikánská republika

3D mapa Sabana ChiquitaGoogle Earth – podívejte se na Sabana Chiquita z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Sabana Chiquita dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Sabana Chiquita shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Sabana Chiquita, Dominikánská republika v Google Earth »

Letiště Sabana Chiquita a okolí

Letiště ve městě Sabana Chiquita a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Sabana Chiquita říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Sabana Chiquita (Dominikánská republika)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Sabana Chiquita a celou oblast Dominikánská republika. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Sabana Chiquita

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Sabana Chiquita: textový odkaz

satelitní mapu Sabana Chiquita: obrázkový odkaz

satelitní mapu Sabana Chiquita

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Sabana Chiquita: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Sabana Chiquita: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Sabana Chiquita: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Koshtepesaray v oblasti Andizhan, Uzbekistán
  2. Las Aguilas v oblasti Miguel Hidalgo, Distrito Federal, Mexiko
  3. Khripilevo v oblasti Krasnoselskiy rayon, Kostromskaya Oblast, Rusko
  4. Daukyat v oblasti Bilin, Mon, Barma

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.