3D mapa San José de Ocoa

Satelitní mapa San José de Ocoa

název bez diakritiky: San Jose de Ocoa
správní zařazení: Peravia, Dominikánská republika, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 18° 33' 0" North, 70° 30' 0" West

San José de Ocoa a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa San Jose de OcoaVítejte na stránce věnované satelitní mapě San José de Ocoa. Název zobrazeného místa bez diakritiky je San Jose de Ocoa, administrativně je místo zařazeno do oblasti Peravia, Dominikánská republika, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 18° 33' 0" North, 70° 30' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: San José de Ocoa v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely San José de Ocoa

Hotely San José de Ocoa: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely San José de Ocoa: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě San José de Ocoa, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě San José de Ocoa Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě San José de Ocoa. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města San José de Ocoa

3D mapa San José de Ocoa v Google Earth

satelitní 3D mapa San José de Ocoa, Dominikánská republika

3D mapa San José de OcoaGoogle Earth – podívejte se na San José de Ocoa z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu San José de Ocoa dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu San José de Ocoa shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa San José de Ocoa, Dominikánská republika v Google Earth »

Letiště San José de Ocoa a okolí

Letiště ve městě San José de Ocoa a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích San José de Ocoa říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast San José de Ocoa (Dominikánská republika)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro San José de Ocoa a celou oblast Dominikánská republika. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu San José de Ocoa

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu San José de Ocoa: textový odkaz

satelitní mapu San José de Ocoa: obrázkový odkaz

satelitní mapu San José de Ocoa

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu San José de Ocoa: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu San José de Ocoa: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu San José de Ocoa: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Paternion v oblasti Villach-Land, Karnten, Rakousko
  2. Iberville v oblasti Le Haut-Richelieu, Quebec, Kanada
  3. Gallewa v oblasti North Western, Srí Lanka
  4. San Blas v oblasti Bay County, Florida, Spojené státy americké
  5. Santa Beatriz v oblasti Lambayeque, Lambayeque, Peru
  6. Mphamba v oblasti Central, Malawi

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.