3D mapa Santana

Satelitní mapa Santana

název bez diakritiky: Santana
správní zařazení: Peravia, Dominikánská republika, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 18° 33' 0" North, 70° 25' 0" West

Santana a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa SantanaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Santana. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Santana, administrativně je místo zařazeno do oblasti Peravia, Dominikánská republika, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 18° 33' 0" North, 70° 25' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Santana v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Santana

Hotely Santana: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Santana: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Santana, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Santana Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Santana. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Santana

3D mapa Santana v Google Earth

satelitní 3D mapa Santana, Dominikánská republika

3D mapa SantanaGoogle Earth – podívejte se na Santana z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Santana dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Santana shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Santana, Dominikánská republika v Google Earth »

Letiště Santana a okolí

Letiště ve městě Santana a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Santana říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Santana (Dominikánská republika)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Santana a celou oblast Dominikánská republika. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Santana

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Santana: textový odkaz

satelitní mapu Santana: obrázkový odkaz

satelitní mapu Santana

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Santana: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Santana: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Santana: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Nienstedt v oblasti Sangerhausen, Halle, Sachsen-Anhalt, Německo
  2. Caonian v oblasti Qinglong, Hebei, Čína
  3. Mangarivotra v oblasti Manjakandriana, Antananarivo, Madagaskar
  4. Hundeluft v oblasti Anhalt-Zerbst, Dessau, Sachsen-Anhalt, Německo
  5. Dedalu v oblasti Pyapon, Irrawaddy, Barma

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.