3D mapa Las Lomas

Satelitní mapa Las Lomas

název bez diakritiky: Las Lomas
správní zařazení: Puerto Plata, Dominikánská republika, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 19° 39' 0" North, 70° 47' 0" West

Las Lomas a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Las LomasVítejte na stránce věnované satelitní mapě Las Lomas. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Las Lomas, administrativně je místo zařazeno do oblasti Puerto Plata, Dominikánská republika, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 19° 39' 0" North, 70° 47' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Las Lomas v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Las Lomas

Hotely Las Lomas: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Las Lomas: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Las Lomas, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Las Lomas Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Las Lomas. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Las Lomas

3D mapa Las Lomas v Google Earth

satelitní 3D mapa Las Lomas, Dominikánská republika

3D mapa Las LomasGoogle Earth – podívejte se na Las Lomas z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Las Lomas dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Las Lomas shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Las Lomas, Dominikánská republika v Google Earth »

Letiště Las Lomas a okolí

Letiště ve městě Las Lomas a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Las Lomas říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Las Lomas (Dominikánská republika)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Las Lomas a celou oblast Dominikánská republika. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Las Lomas

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Las Lomas: textový odkaz

satelitní mapu Las Lomas: obrázkový odkaz

satelitní mapu Las Lomas

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Las Lomas: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Las Lomas: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Las Lomas: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Reifeld v oblasti Aachen, Koln, Nordrhein-Westfalen, Německo
  2. Gurabpas v oblasti Gilan, Írán
  3. Kassanga v oblasti Mopti, Mali

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.