3D mapa El Guayacán

Satelitní mapa El Guayacán

název bez diakritiky: El Guayacan
správní zařazení: Samana, Dominikánská republika, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 19° 16' 0" North, 69° 11' 0" West

El Guayacán a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa El GuayacanVítejte na stránce věnované satelitní mapě El Guayacán. Název zobrazeného místa bez diakritiky je El Guayacan, administrativně je místo zařazeno do oblasti Samana, Dominikánská republika, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 19° 16' 0" North, 69° 11' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: El Guayacán v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely El Guayacán

Hotely El Guayacán: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely El Guayacán: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě El Guayacán, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě El Guayacán Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě El Guayacán. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města El Guayacán

3D mapa El Guayacán v Google Earth

satelitní 3D mapa El Guayacán, Dominikánská republika

3D mapa El GuayacánGoogle Earth – podívejte se na El Guayacán z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu El Guayacán dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu El Guayacán shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa El Guayacán, Dominikánská republika v Google Earth »

Letiště El Guayacán a okolí

Letiště ve městě El Guayacán a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích El Guayacán říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast El Guayacán (Dominikánská republika)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro El Guayacán a celou oblast Dominikánská republika. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu El Guayacán

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu El Guayacán: textový odkaz

satelitní mapu El Guayacán: obrázkový odkaz

satelitní mapu El Guayacán

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu El Guayacán: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu El Guayacán: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu El Guayacán: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Seibelsdorf v oblasti Kronach, Oberfranken, Bayern, Německo
  2. Lincoln Heights v oblasti Hamilton County, Ohio, Spojené státy americké
  3. Pecuca v oblasti Medina, Cundinamarca, Kolumbie
  4. Sekirnik v oblasti Bosilovo, Strumica, Makedonie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.