3D mapa San Felipe de Puerto Plata

Satelitní mapa San Felipe de Puerto Plata

název bez diakritiky: San Felipe de Puerto Plata
správní zařazení: Dominikánská republika, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 19° 48' 0" North, 70° 41' 0" West

San Felipe de Puerto Plata a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa San Felipe de Puerto PlataVítejte na stránce věnované satelitní mapě San Felipe de Puerto Plata. Název zobrazeného místa bez diakritiky je San Felipe de Puerto Plata, administrativně je místo zařazeno do oblasti Dominikánská republika, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 19° 48' 0" North, 70° 41' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: San Felipe de Puerto Plata v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely San Felipe de Puerto Plata

Hotely San Felipe de Puerto Plata: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely San Felipe de Puerto Plata: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě San Felipe de Puerto Plata, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě San Felipe de Puerto Plata Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě San Felipe de Puerto Plata. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely San Felipe de Puerto Plata

3D mapa San Felipe de Puerto Plata v Google Earth

satelitní 3D mapa San Felipe de Puerto Plata, Dominikánská republika

3D mapa San Felipe de Puerto PlataGoogle Earth – podívejte se na San Felipe de Puerto Plata z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu San Felipe de Puerto Plata dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu San Felipe de Puerto Plata shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa San Felipe de Puerto Plata, Dominikánská republika v Google Earth »

Letiště San Felipe de Puerto Plata a okolí

Letiště ve městě San Felipe de Puerto Plata a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích San Felipe de Puerto Plata říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast San Felipe de Puerto Plata (Dominikánská republika)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro San Felipe de Puerto Plata a celou oblast Dominikánská republika. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu San Felipe de Puerto Plata

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu San Felipe de Puerto Plata: textový odkaz

satelitní mapu San Felipe de Puerto Plata: obrázkový odkaz

satelitní mapu San Felipe de Puerto Plata

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu San Felipe de Puerto Plata: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu San Felipe de Puerto Plata: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu San Felipe de Puerto Plata: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Standard v oblasti Fairbanks North Star Borough, Alaska, Spojené státy americké
  2. Chibambo v oblasti Mongu, Western, Zambie
  3. Khanpur v oblasti Baramula (Kashmir North), Jammu and Kashmir, Indie
  4. Long Meadows Estates v oblasti Baltimore County, Maryland, Spojené státy americké
  5. Zeh Ab v oblasti Horasan, Írán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.