3D mapa Jobo Macho

Satelitní mapa Jobo Macho

název bez diakritiky: Jobo Macho
správní zařazení: Sanchez Ramirez, Dominikánská republika, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 19° 9' 0" North, 70° 8' 0" West

Jobo Macho a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Jobo MachoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Jobo Macho. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Jobo Macho, administrativně je místo zařazeno do oblasti Sanchez Ramirez, Dominikánská republika, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 19° 9' 0" North, 70° 8' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Jobo Macho v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Jobo Macho

Hotely Jobo Macho: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Jobo Macho: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Jobo Macho, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Jobo Macho Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Jobo Macho. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Jobo Macho

3D mapa Jobo Macho v Google Earth

satelitní 3D mapa Jobo Macho, Dominikánská republika

3D mapa Jobo MachoGoogle Earth – podívejte se na Jobo Macho z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Jobo Macho dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Jobo Macho shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Jobo Macho, Dominikánská republika v Google Earth »

Letiště Jobo Macho a okolí

Letiště ve městě Jobo Macho a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Jobo Macho říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Jobo Macho (Dominikánská republika)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Jobo Macho a celou oblast Dominikánská republika. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Jobo Macho

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Jobo Macho: textový odkaz

satelitní mapu Jobo Macho: obrázkový odkaz

satelitní mapu Jobo Macho

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Jobo Macho: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Jobo Macho: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Jobo Macho: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Pereiro v oblasti Tabuaco, Douro, Norte, Portugalsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.