3D mapa Don Pedro Abajo

Satelitní mapa Don Pedro Abajo

název bez diakritiky: Don Pedro Abajo
správní zařazení: Santiago, Dominikánská republika, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 19° 28' 0" North, 70° 38' 0" West

Don Pedro Abajo a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Don Pedro AbajoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Don Pedro Abajo. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Don Pedro Abajo, administrativně je místo zařazeno do oblasti Santiago, Dominikánská republika, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 19° 28' 0" North, 70° 38' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Don Pedro Abajo v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Don Pedro Abajo

Hotely Don Pedro Abajo: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Don Pedro Abajo: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Don Pedro Abajo, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Don Pedro Abajo Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Don Pedro Abajo. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Don Pedro Abajo

3D mapa Don Pedro Abajo v Google Earth

satelitní 3D mapa Don Pedro Abajo, Dominikánská republika

3D mapa Don Pedro AbajoGoogle Earth – podívejte se na Don Pedro Abajo z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Don Pedro Abajo dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Don Pedro Abajo shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Don Pedro Abajo, Dominikánská republika v Google Earth »

Letiště Don Pedro Abajo a okolí

Letiště ve městě Don Pedro Abajo a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Don Pedro Abajo říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Don Pedro Abajo (Dominikánská republika)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Don Pedro Abajo a celou oblast Dominikánská republika. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Don Pedro Abajo

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Don Pedro Abajo: textový odkaz

satelitní mapu Don Pedro Abajo: obrázkový odkaz

satelitní mapu Don Pedro Abajo

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Don Pedro Abajo: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Don Pedro Abajo: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Don Pedro Abajo: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. San Ildefonso v oblasti San Esteban Catarina, San Vicente, Salvador
  2. Golubiyevichi v oblasti Zhytomyrska, Ukrajina
  3. Kostur v oblasti Republika Srpska, Bosna a Hercegovina
  4. Huygevoort v oblasti Noord-Brabant, Nizozemí
  5. Ouagna v oblasti Siguiri, Kankan, Guinea

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.