3D mapa Don Pedro Arriba

Satelitní mapa Don Pedro Arriba

název bez diakritiky: Don Pedro Arriba
správní zařazení: Santiago, Dominikánská republika, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 19° 28' 0" North, 70° 37' 0" West

Don Pedro Arriba a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Don Pedro ArribaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Don Pedro Arriba. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Don Pedro Arriba, administrativně je místo zařazeno do oblasti Santiago, Dominikánská republika, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 19° 28' 0" North, 70° 37' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Don Pedro Arriba v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Don Pedro Arriba

Hotely Don Pedro Arriba: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Don Pedro Arriba: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Don Pedro Arriba, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Don Pedro Arriba Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Don Pedro Arriba. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Don Pedro Arriba

3D mapa Don Pedro Arriba v Google Earth

satelitní 3D mapa Don Pedro Arriba, Dominikánská republika

3D mapa Don Pedro ArribaGoogle Earth – podívejte se na Don Pedro Arriba z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Don Pedro Arriba dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Don Pedro Arriba shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Don Pedro Arriba, Dominikánská republika v Google Earth »

Letiště Don Pedro Arriba a okolí

Letiště ve městě Don Pedro Arriba a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Don Pedro Arriba říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Don Pedro Arriba (Dominikánská republika)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Don Pedro Arriba a celou oblast Dominikánská republika. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Don Pedro Arriba

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Don Pedro Arriba: textový odkaz

satelitní mapu Don Pedro Arriba: obrázkový odkaz

satelitní mapu Don Pedro Arriba

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Don Pedro Arriba: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Don Pedro Arriba: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Don Pedro Arriba: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Sunrise Trailer Court v oblasti Pondera County, Montana, Spojené státy americké
  2. Neuensorg v oblasti Coburg, Oberfranken, Bayern, Německo

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.