3D mapa Guazumal Abajo

Satelitní mapa Guazumal Abajo

název bez diakritiky: Guazumal Abajo
správní zařazení: Santiago, Dominikánská republika, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 19° 29' 0" North, 70° 37' 0" West

Guazumal Abajo a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Guazumal AbajoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Guazumal Abajo. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Guazumal Abajo, administrativně je místo zařazeno do oblasti Santiago, Dominikánská republika, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 19° 29' 0" North, 70° 37' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Guazumal Abajo v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Guazumal Abajo

Hotely Guazumal Abajo: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Guazumal Abajo: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Guazumal Abajo, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Guazumal Abajo Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Guazumal Abajo. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Guazumal Abajo

3D mapa Guazumal Abajo v Google Earth

satelitní 3D mapa Guazumal Abajo, Dominikánská republika

3D mapa Guazumal AbajoGoogle Earth – podívejte se na Guazumal Abajo z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Guazumal Abajo dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Guazumal Abajo shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Guazumal Abajo, Dominikánská republika v Google Earth »

Letiště Guazumal Abajo a okolí

Letiště ve městě Guazumal Abajo a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Guazumal Abajo říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Guazumal Abajo (Dominikánská republika)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Guazumal Abajo a celou oblast Dominikánská republika. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Guazumal Abajo

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Guazumal Abajo: textový odkaz

satelitní mapu Guazumal Abajo: obrázkový odkaz

satelitní mapu Guazumal Abajo

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Guazumal Abajo: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Guazumal Abajo: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Guazumal Abajo: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Jambi v oblasti Batanghari, Jambi, Indonésie
  2. Buenavista v oblasti Huimanguillo, Tabasco, Mexiko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.