3D mapa La Cabirma Tumbada

Satelitní mapa La Cabirma Tumbada

název bez diakritiky: La Cabirma Tumbada
správní zařazení: Santiago, Dominikánská republika, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 19° 13' 0" North, 70° 42' 0" West

La Cabirma Tumbada a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa La Cabirma TumbadaVítejte na stránce věnované satelitní mapě La Cabirma Tumbada. Název zobrazeného místa bez diakritiky je La Cabirma Tumbada, administrativně je místo zařazeno do oblasti Santiago, Dominikánská republika, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 19° 13' 0" North, 70° 42' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: La Cabirma Tumbada v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely La Cabirma Tumbada

Hotely La Cabirma Tumbada: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely La Cabirma Tumbada: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě La Cabirma Tumbada, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě La Cabirma Tumbada Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě La Cabirma Tumbada. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města La Cabirma Tumbada

3D mapa La Cabirma Tumbada v Google Earth

satelitní 3D mapa La Cabirma Tumbada, Dominikánská republika

3D mapa La Cabirma TumbadaGoogle Earth – podívejte se na La Cabirma Tumbada z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu La Cabirma Tumbada dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu La Cabirma Tumbada shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa La Cabirma Tumbada, Dominikánská republika v Google Earth »

Letiště La Cabirma Tumbada a okolí

Letiště ve městě La Cabirma Tumbada a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích La Cabirma Tumbada říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast La Cabirma Tumbada (Dominikánská republika)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro La Cabirma Tumbada a celou oblast Dominikánská republika. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu La Cabirma Tumbada

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu La Cabirma Tumbada: textový odkaz

satelitní mapu La Cabirma Tumbada: obrázkový odkaz

satelitní mapu La Cabirma Tumbada

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu La Cabirma Tumbada: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu La Cabirma Tumbada: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu La Cabirma Tumbada: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Mel'nichnaya v oblasti Muromtsevskiy rayon, Omskaya Oblast, Rusko
  2. Blumweiler v oblasti Main-Tauber-Kreis, Stuttgart, Baden-Wurttemberg, Německo
  3. La Ceibita v oblasti Puerto Plata, Dominikánská republika
  4. Daxu v oblasti Gui Xian, Guangxi, Čína
  5. Northport v oblasti Waldo County, Maine, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.