3D mapa Shūnī

Satelitní mapa Shūnī

název bez diakritiky: Shuni
správní zařazení: Al Gharbiyah (Gharbia), Lower Egypt, Egypt, Afrika
zeměpisná poloha: 30° 45' 0" North, 30° 55' 14" East

Shūnī a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa ShuniVítejte na stránce věnované satelitní mapě Shūnī. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Shuni, administrativně je místo zařazeno do oblasti Al Gharbiyah (Gharbia), Lower Egypt, Egypt, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 30° 45' 0" North, 30° 55' 14" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Shūnī v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Shūnī

Hotely Shūnī: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Shūnī: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Shūnī, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Shūnī Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Shūnī. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Shūnī

3D mapa Shūnī v Google Earth

satelitní 3D mapa Shūnī, Egypt

3D mapa ShūnīGoogle Earth – podívejte se na Shūnī z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Shūnī dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Shūnī shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Shūnī, Egypt v Google Earth »

Letiště Shūnī a okolí

Letiště ve městě Shūnī a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Shūnī říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Shūnī (Egypt)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Shūnī a celou oblast Egypt. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Shūnī

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Shūnī: textový odkaz

satelitní mapu Shūnī: obrázkový odkaz

satelitní mapu Shūnī

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Shūnī: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Shūnī: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Shūnī: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Mak Mong Non v oblasti Mong Kung, Shan, Barma
  2. Roshchino v oblasti Kyrskiy rayon, Stavropolskiy Kray, Rusko
  3. Les Jouberties v oblasti Perigueux, Dordogne, Aquitaine, Francie
  4. Degol v oblasti Mitswae City, N. Red-Sea, Eritrea
  5. Al `Amiriyah v oblasti Al Iskandariyah (Alex.), Urban Governates, Egypt

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.