3D mapa Kafr al Jammālah

Satelitní mapa Kafr al Jammālah

název bez diakritiky: Kafr al Jammalah
správní zařazení: Al Minufiyah (Menoufia), Lower Egypt, Egypt, Afrika
zeměpisná poloha: 30° 37' 0" North, 30° 53' 42" East

Kafr al Jammālah a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Kafr al JammalahVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kafr al Jammālah. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kafr al Jammalah, administrativně je místo zařazeno do oblasti Al Minufiyah (Menoufia), Lower Egypt, Egypt, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 30° 37' 0" North, 30° 53' 42" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kafr al Jammālah v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kafr al Jammālah

Hotely Kafr al Jammālah: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kafr al Jammālah: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kafr al Jammālah, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kafr al Jammālah Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kafr al Jammālah. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Kafr al Jammālah

3D mapa Kafr al Jammālah v Google Earth

satelitní 3D mapa Kafr al Jammālah, Egypt

3D mapa Kafr al JammālahGoogle Earth – podívejte se na Kafr al Jammālah z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kafr al Jammālah dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kafr al Jammālah shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kafr al Jammālah, Egypt v Google Earth »

Letiště Kafr al Jammālah a okolí

Letiště ve městě Kafr al Jammālah a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kafr al Jammālah říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kafr al Jammālah (Egypt)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kafr al Jammālah a celou oblast Egypt. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kafr al Jammālah

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kafr al Jammālah: textový odkaz

satelitní mapu Kafr al Jammālah: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kafr al Jammālah

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kafr al Jammālah: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kafr al Jammālah: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kafr al Jammālah: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Dai Phuoc (1) v oblasti Duy Xuyen, Quang Nam-Da Nang, Vietnam
  2. Santa Nidia v oblasti Pinar del Rio, Kuba
  3. Vel'ka Udica v oblasti Povazska Bystrica, Trencin, Slovensko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.