3D mapa Kafr Shubrā Zinjī

Satelitní mapa Kafr Shubrā Zinjī

název bez diakritiky: Kafr Shubra Zinji
správní zařazení: Al Minufiyah (Menoufia), Lower Egypt, Egypt, Afrika
zeměpisná poloha: 30° 26' 41" North, 31° 0' 3" East

Kafr Shubrā Zinjī a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Kafr Shubra ZinjiVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kafr Shubrā Zinjī. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kafr Shubra Zinji, administrativně je místo zařazeno do oblasti Al Minufiyah (Menoufia), Lower Egypt, Egypt, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 30° 26' 41" North, 31° 0' 3" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kafr Shubrā Zinjī v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kafr Shubrā Zinjī

Hotely Kafr Shubrā Zinjī: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kafr Shubrā Zinjī: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kafr Shubrā Zinjī, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kafr Shubrā Zinjī Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kafr Shubrā Zinjī. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Kafr Shubrā Zinjī

3D mapa Kafr Shubrā Zinjī v Google Earth

satelitní 3D mapa Kafr Shubrā Zinjī, Egypt

3D mapa Kafr Shubrā ZinjīGoogle Earth – podívejte se na Kafr Shubrā Zinjī z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kafr Shubrā Zinjī dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kafr Shubrā Zinjī shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kafr Shubrā Zinjī, Egypt v Google Earth »

Letiště Kafr Shubrā Zinjī a okolí

Letiště ve městě Kafr Shubrā Zinjī a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kafr Shubrā Zinjī říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kafr Shubrā Zinjī (Egypt)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kafr Shubrā Zinjī a celou oblast Egypt. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kafr Shubrā Zinjī

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kafr Shubrā Zinjī: textový odkaz

satelitní mapu Kafr Shubrā Zinjī: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kafr Shubrā Zinjī

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kafr Shubrā Zinjī: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kafr Shubrā Zinjī: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kafr Shubrā Zinjī: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Ban Tum v oblasti Con Cuong, Nghe An, Vietnam
  2. Sankataras v oblasti Cuttack, Orissa, Indie
  3. Ban Khounpong v oblasti Phine, Savannakhet, Laos
  4. Tankla v oblasti Nagaur, Rajasthan, Indie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.