3D mapa `Izbat Farḩāt Farīd

Satelitní mapa `Izbat Farḩāt Farīd

název bez diakritiky: `Izbat Farhat Farid
správní zařazení: Al Fayyum (Fayoum), Upper Egypt, Egypt, Afrika
zeměpisná poloha: 29° 11' 8" North, 30° 36' 24" East

`Izbat Farḩāt Farīd a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa `Izbat Farhat FaridVítejte na stránce věnované satelitní mapě `Izbat Farḩāt Farīd. Název zobrazeného místa bez diakritiky je `Izbat Farhat Farid, administrativně je místo zařazeno do oblasti Al Fayyum (Fayoum), Upper Egypt, Egypt, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 29° 11' 8" North, 30° 36' 24" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: `Izbat Farḩāt Farīd v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely `Izbat Farḩāt Farīd

Hotely `Izbat Farḩāt Farīd: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely `Izbat Farḩāt Farīd: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě `Izbat Farḩāt Farīd, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě `Izbat Farḩāt Farīd Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě `Izbat Farḩāt Farīd. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města `Izbat Farḩāt Farīd

3D mapa `Izbat Farḩāt Farīd v Google Earth

satelitní 3D mapa `Izbat Farḩāt Farīd, Egypt

3D mapa `Izbat Farḩāt FarīdGoogle Earth – podívejte se na `Izbat Farḩāt Farīd z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu `Izbat Farḩāt Farīd dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu `Izbat Farḩāt Farīd shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa `Izbat Farḩāt Farīd, Egypt v Google Earth »

Letiště `Izbat Farḩāt Farīd a okolí

Letiště ve městě `Izbat Farḩāt Farīd a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích `Izbat Farḩāt Farīd říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast `Izbat Farḩāt Farīd (Egypt)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro `Izbat Farḩāt Farīd a celou oblast Egypt. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu `Izbat Farḩāt Farīd

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu `Izbat Farḩāt Farīd: textový odkaz

satelitní mapu `Izbat Farḩāt Farīd: obrázkový odkaz

satelitní mapu `Izbat Farḩāt Farīd

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu `Izbat Farḩāt Farīd: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu `Izbat Farḩāt Farīd: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu `Izbat Farḩāt Farīd: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Los Montes Quemados v oblasti Peravia, Dominikánská republika
  2. Madiromanga v oblasti Soalala, Mahajanga, Madagaskar
  3. Raasa v oblasti Tudulinna, Ida-Viru, Estonsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.