3D mapa Minshāt ad Dakm

Satelitní mapa Minshāt ad Dakm

název bez diakritiky: Minshat ad Dakm
správní zařazení: Al Fayyum (Fayoum), Upper Egypt, Egypt, Afrika
zeměpisná poloha: 29° 23' 0" North, 30° 44' 0" East

Minshāt ad Dakm a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Minshat ad DakmVítejte na stránce věnované satelitní mapě Minshāt ad Dakm. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Minshat ad Dakm, administrativně je místo zařazeno do oblasti Al Fayyum (Fayoum), Upper Egypt, Egypt, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 29° 23' 0" North, 30° 44' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Minshāt ad Dakm v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Minshāt ad Dakm

Hotely Minshāt ad Dakm: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Minshāt ad Dakm: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Minshāt ad Dakm, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Minshāt ad Dakm Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Minshāt ad Dakm. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Minshāt ad Dakm

3D mapa Minshāt ad Dakm v Google Earth

satelitní 3D mapa Minshāt ad Dakm, Egypt

3D mapa Minshāt ad DakmGoogle Earth – podívejte se na Minshāt ad Dakm z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Minshāt ad Dakm dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Minshāt ad Dakm shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Minshāt ad Dakm, Egypt v Google Earth »

Letiště Minshāt ad Dakm a okolí

Letiště ve městě Minshāt ad Dakm a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Minshāt ad Dakm říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Minshāt ad Dakm (Egypt)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Minshāt ad Dakm a celou oblast Egypt. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Minshāt ad Dakm

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Minshāt ad Dakm: textový odkaz

satelitní mapu Minshāt ad Dakm: obrázkový odkaz

satelitní mapu Minshāt ad Dakm

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Minshāt ad Dakm: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Minshāt ad Dakm: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Minshāt ad Dakm: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Nizhniye Sekachi v oblasti Velizhskiy rayon, Smolenskaya Oblast, Rusko
  2. Les Baraques v oblasti Grasse, Alpes-Maritimes, Provence-Alpes-Cote dAzur, Francie
  3. Gari Gourmou v oblasti Gaya, Dosso, Niger
  4. Prasia v oblasti Evritania, Sterea Ellas, Řecko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.