3D mapa Cairo

Satelitní mapa Cairo

název bez diakritiky: Cairo
správní zařazení: Al Qahirah (Cairo), Urban Governates, Egypt, Afrika
zeměpisná poloha: 30° 3' 0" North, 31° 15' 0" East

Cairo a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa CairoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Cairo. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Cairo, administrativně je místo zařazeno do oblasti Al Qahirah (Cairo), Urban Governates, Egypt, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 30° 3' 0" North, 31° 15' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Cairo v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Cairo

Hotely Cairo: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Cairo: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Cairo, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Cairo Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Cairo. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Cairo

3D mapa Cairo v Google Earth

satelitní 3D mapa Cairo, Egypt

3D mapa CairoGoogle Earth – podívejte se na Cairo z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Cairo dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Cairo shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Cairo, Egypt v Google Earth »

Letiště Cairo a okolí

Letiště ve městě Cairo a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Cairo říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Cairo (Egypt)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Cairo a celou oblast Egypt. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Cairo

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Cairo: textový odkaz

satelitní mapu Cairo: obrázkový odkaz

satelitní mapu Cairo

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Cairo: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Cairo: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Cairo: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Bute v oblasti Barunga West, South Australia, Austrálie
  2. Wildacres v oblasti McDowell County, North Carolina, Spojené státy americké
  3. Gradec v oblasti Vinica, Vinica, Makedonie
  4. Tungp'yong v oblasti Kyongsangbuk-Do, Korejská republika

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.