3D mapa La Puntilla

Satelitní mapa La Puntilla

název bez diakritiky: La Puntilla
správní zařazení: Duran, Guayas, Ekvádor, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 2° 9' 10" South, 79° 51' 50" West

La Puntilla a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa La PuntillaVítejte na stránce věnované satelitní mapě La Puntilla. Název zobrazeného místa bez diakritiky je La Puntilla, administrativně je místo zařazeno do oblasti Duran, Guayas, Ekvádor, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 2° 9' 10" South, 79° 51' 50" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: La Puntilla v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely La Puntilla

Hotely La Puntilla: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely La Puntilla: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě La Puntilla, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě La Puntilla Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě La Puntilla. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města La Puntilla

3D mapa La Puntilla v Google Earth

satelitní 3D mapa La Puntilla, Ekvádor

3D mapa La PuntillaGoogle Earth – podívejte se na La Puntilla z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu La Puntilla dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu La Puntilla shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa La Puntilla, Ekvádor v Google Earth »

Letiště La Puntilla a okolí

Letiště ve městě La Puntilla a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích La Puntilla říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast La Puntilla (Ekvádor)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro La Puntilla a celou oblast Ekvádor. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu La Puntilla

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu La Puntilla: textový odkaz

satelitní mapu La Puntilla: obrázkový odkaz

satelitní mapu La Puntilla

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu La Puntilla: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu La Puntilla: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu La Puntilla: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Bwino v oblasti Kivu, Demokratická republika Kongo (Zair)
  2. Arkhangel'skiy v oblasti Bolkhovskiy rayon, Orlovskaya Oblast, Rusko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.