3D mapa Olmedo

Satelitní mapa Olmedo

název bez diakritiky: Olmedo
správní zařazení: Santa Ana, Manabi, Ekvádor, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 1° 25' 0" South, 80° 13' 0" West

Olmedo a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa OlmedoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Olmedo. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Olmedo, administrativně je místo zařazeno do oblasti Santa Ana, Manabi, Ekvádor, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 1° 25' 0" South, 80° 13' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Olmedo v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Olmedo

Hotely Olmedo: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Olmedo: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Olmedo, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Olmedo Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Olmedo. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Olmedo

3D mapa Olmedo v Google Earth

satelitní 3D mapa Olmedo, Ekvádor

3D mapa OlmedoGoogle Earth – podívejte se na Olmedo z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Olmedo dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Olmedo shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Olmedo, Ekvádor v Google Earth »

Letiště Olmedo a okolí

Letiště ve městě Olmedo a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Olmedo říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Olmedo (Ekvádor)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Olmedo a celou oblast Ekvádor. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Olmedo

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Olmedo: textový odkaz

satelitní mapu Olmedo: obrázkový odkaz

satelitní mapu Olmedo

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Olmedo: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Olmedo: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Olmedo: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Pasirkemis v oblasti Bandung, Jawa Barat, Indonésie
  2. Reshui v oblasti Dingnan, Jiangxi, Čína
  3. Haakla v oblasti Kehtna, Rapla, Estonsko
  4. Ago Akingboye v oblasti Irele, Ondo, Nigérie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.