3D mapa Ādī Gebray

Satelitní mapa Ādī Gebray

název bez diakritiky: Adi Gebray
správní zařazení: Ghala Nefhi, Makelay, Eritrea, Afrika
zeměpisná poloha: 15° 12' 42" North, 38° 44' 11" East

Ādī Gebray a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Adi GebrayVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ādī Gebray. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Adi Gebray, administrativně je místo zařazeno do oblasti Ghala Nefhi, Makelay, Eritrea, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 15° 12' 42" North, 38° 44' 11" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ādī Gebray v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ādī Gebray

Hotely Ādī Gebray: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ādī Gebray: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ādī Gebray, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ādī Gebray Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ādī Gebray. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ādī Gebray

3D mapa Ādī Gebray v Google Earth

satelitní 3D mapa Ādī Gebray, Eritrea

3D mapa Ādī GebrayGoogle Earth – podívejte se na Ādī Gebray z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ādī Gebray dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ādī Gebray shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ādī Gebray, Eritrea v Google Earth »

Letiště Ādī Gebray a okolí

Letiště ve městě Ādī Gebray a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ādī Gebray říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ādī Gebray (Eritrea)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ādī Gebray a celou oblast Eritrea. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ādī Gebray

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ādī Gebray: textový odkaz

satelitní mapu Ādī Gebray: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ādī Gebray

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ādī Gebray: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ādī Gebray: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ādī Gebray: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Villedeau v oblasti Aubusson, Creuse, Limousin, Francie
  2. Huangdi v oblasti Anyuan, Jiangxi, Čína

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.