3D mapa Badieita

Satelitní mapa Badieita

název bez diakritiky: Badieita
správní zařazení: Areta, S. Red-Sea, Eritrea, Afrika
zeměpisná poloha: 14° 34' 0" North, 40° 40' 0" East

Badieita a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa BadieitaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Badieita. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Badieita, administrativně je místo zařazeno do oblasti Areta, S. Red-Sea, Eritrea, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 14° 34' 0" North, 40° 40' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Badieita v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Badieita

Hotely Badieita: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Badieita: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Badieita, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Badieita Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Badieita. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Badieita

3D mapa Badieita v Google Earth

satelitní 3D mapa Badieita, Eritrea

3D mapa BadieitaGoogle Earth – podívejte se na Badieita z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Badieita dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Badieita shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Badieita, Eritrea v Google Earth »

Letiště Badieita a okolí

Letiště ve městě Badieita a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Badieita říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Badieita (Eritrea)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Badieita a celou oblast Eritrea. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Badieita

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Badieita: textový odkaz

satelitní mapu Badieita: obrázkový odkaz

satelitní mapu Badieita

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Badieita: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Badieita: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Badieita: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Santa Barbara v oblasti Trieste, Friuli-Venezia Giulia, Itálie
  2. Salas Micaya v oblasti Larecaja, La Paz, Bolívie
  3. Nazarabad v oblasti Sistan and Baluchestan, Írán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.