3D mapa Kiltsi

Satelitní mapa Kiltsi

název bez diakritiky: Kiltsi
správní zařazení: Ridala, Laane, Estonsko, Evropa
zeměpisná poloha: 58° 55' 34" North, 23° 31' 30" East

Kiltsi a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa KiltsiVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kiltsi. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kiltsi, administrativně je místo zařazeno do oblasti Ridala, Laane, Estonsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 58° 55' 34" North, 23° 31' 30" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kiltsi v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kiltsi

Hotely Kiltsi: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kiltsi: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kiltsi, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kiltsi Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kiltsi. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Kiltsi

3D mapa Kiltsi v Google Earth

satelitní 3D mapa Kiltsi, Estonsko

3D mapa KiltsiGoogle Earth – podívejte se na Kiltsi z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kiltsi dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kiltsi shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kiltsi, Estonsko v Google Earth »

Letiště Kiltsi a okolí

Letiště ve městě Kiltsi a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kiltsi říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kiltsi (Estonsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kiltsi a celou oblast Estonsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kiltsi

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kiltsi: textový odkaz

satelitní mapu Kiltsi: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kiltsi

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kiltsi: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kiltsi: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kiltsi: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Ledo v oblasti Kalaw, Shan, Barma

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.