3D mapa Tartu

Satelitní mapa Tartu

název bez diakritiky: Tartu
správní zařazení: Tartu Linn, Tartu, Estonsko, Evropa
zeměpisná poloha: 58° 21' 58" North, 26° 44' 10" East

Tartu a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa TartuVítejte na stránce věnované satelitní mapě Tartu. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Tartu, administrativně je místo zařazeno do oblasti Tartu Linn, Tartu, Estonsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 58° 21' 58" North, 26° 44' 10" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Tartu v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Tartu

Hotely Tartu: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Tartu: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Tartu, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Tartu Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Tartu. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Tartu

3D mapa Tartu v Google Earth

satelitní 3D mapa Tartu, Estonsko

3D mapa TartuGoogle Earth – podívejte se na Tartu z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Tartu dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Tartu shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Tartu, Estonsko v Google Earth »

Letiště Tartu a okolí

Letiště ve městě Tartu a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Tartu říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Tartu (Estonsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Tartu a celou oblast Estonsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Tartu

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Tartu: textový odkaz

satelitní mapu Tartu: obrázkový odkaz

satelitní mapu Tartu

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Tartu: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Tartu: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Tartu: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Kharino v oblasti Babaevskiy rayon, Vologodskaya Oblast, Rusko
  2. Rotfallet v oblasti Avesta Kommun, Dalarnes Lan, Švédsko
  3. La Chispa v oblasti General Lopez, Santa Fe, Argentina
  4. Gounando v oblasti Koulikoro, Mali

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.