3D mapa Rukēcha

Satelitní mapa Rukēcha

název bez diakritiky: Rukecha
správní zařazení: East Harerghe, Oromiya, Etiopie, Afrika
zeměpisná poloha: 9° 9' 0" North, 41° 53' 0" East

Rukēcha a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa RukechaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Rukēcha. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Rukecha, administrativně je místo zařazeno do oblasti East Harerghe, Oromiya, Etiopie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 9° 9' 0" North, 41° 53' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Rukēcha v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Rukēcha

Hotely Rukēcha: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Rukēcha: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Rukēcha, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Rukēcha Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Rukēcha. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Rukēcha

3D mapa Rukēcha v Google Earth

satelitní 3D mapa Rukēcha, Etiopie

3D mapa RukēchaGoogle Earth – podívejte se na Rukēcha z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Rukēcha dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Rukēcha shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Rukēcha, Etiopie v Google Earth »

Letiště Rukēcha a okolí

Letiště ve městě Rukēcha a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Rukēcha říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Rukēcha (Etiopie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Rukēcha a celou oblast Etiopie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Rukēcha

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Rukēcha: textový odkaz

satelitní mapu Rukēcha: obrázkový odkaz

satelitní mapu Rukēcha

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Rukēcha: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Rukēcha: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Rukēcha: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Khanpur v oblasti Hyderabad, Sind, Pákistán
  2. Bayt an Nushayri v oblasti North Yemen (1), Former North Yemen, Jemen
  3. Brigisam v oblasti Biu, Borno, Nigérie
  4. Nazlat Baqur v oblasti Asyiut, Upper Egypt, Egypt
  5. Sykes v oblasti Inyo County, California, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.