3D mapa Āno

Satelitní mapa Āno

název bez diakritiky: Ano
správní zařazení: North West Shewa, Oromiya, Etiopie, Afrika
zeměpisná poloha: 9° 48' 0" North, 38° 35' 0" East

Āno a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa AnoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Āno. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ano, administrativně je místo zařazeno do oblasti North West Shewa, Oromiya, Etiopie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 9° 48' 0" North, 38° 35' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Āno v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Āno

Hotely Āno: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Āno: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Āno, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Āno Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Āno. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Āno

3D mapa Āno v Google Earth

satelitní 3D mapa Āno, Etiopie

3D mapa ĀnoGoogle Earth – podívejte se na Āno z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Āno dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Āno shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Āno, Etiopie v Google Earth »

Letiště Āno a okolí

Letiště ve městě Āno a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Āno říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Āno (Etiopie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Āno a celou oblast Etiopie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Āno

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Āno: textový odkaz

satelitní mapu Āno: obrázkový odkaz

satelitní mapu Āno

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Āno: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Āno: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Āno: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Florieni v oblasti Arges, Rumunsko
  2. Owa Alidima v oblasti IkaSouth, Delta, Nigérie
  3. Jamanacari v oblasti S.Antonio do Ica, Amazonas, Brazílie
  4. El Terrero v oblasti Pespire, Choluteca, Honduras

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.