3D mapa Addis Ababa

Satelitní mapa Addis Ababa

název bez diakritiky: Addis Ababa
správní zařazení: West Shewa, Oromiya, Etiopie, Afrika
zeměpisná poloha: 9° 2' 0" North, 38° 42' 0" East

Addis Ababa a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Addis AbabaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Addis Ababa. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Addis Ababa, administrativně je místo zařazeno do oblasti West Shewa, Oromiya, Etiopie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 9° 2' 0" North, 38° 42' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Addis Ababa v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Addis Ababa

Hotely Addis Ababa: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Addis Ababa: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Addis Ababa, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Addis Ababa Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Addis Ababa. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Addis Ababa

3D mapa Addis Ababa v Google Earth

satelitní 3D mapa Addis Ababa, Etiopie

3D mapa Addis AbabaGoogle Earth – podívejte se na Addis Ababa z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Addis Ababa dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Addis Ababa shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Addis Ababa, Etiopie v Google Earth »

Letiště Addis Ababa a okolí

Letiště ve městě Addis Ababa a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Addis Ababa říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Addis Ababa (Etiopie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Addis Ababa a celou oblast Etiopie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Addis Ababa

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Addis Ababa: textový odkaz

satelitní mapu Addis Ababa: obrázkový odkaz

satelitní mapu Addis Ababa

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Addis Ababa: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Addis Ababa: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Addis Ababa: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. South River v oblasti Marion County, Missouri, Spojené státy americké
  2. La Toroya v oblasti Vicuna, Elqui, Chile
  3. Goth Nihal Kaloi v oblasti Tharparkar, Sind, Pákistán
  4. Dabhadi v oblasti Dhule, Maharashtra, Indie
  5. Saint Hilaire v oblasti Mauritius, Mauricius

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.