3D mapa Wedebo

Satelitní mapa Wedebo

název bez diakritiky: Wedebo
správní zařazení: West Wellega, Oromiya, Etiopie, Afrika
zeměpisná poloha: 9° 11' 0" North, 35° 57' 0" East

Wedebo a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa WedeboVítejte na stránce věnované satelitní mapě Wedebo. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Wedebo, administrativně je místo zařazeno do oblasti West Wellega, Oromiya, Etiopie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 9° 11' 0" North, 35° 57' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Wedebo v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Wedebo

Hotely Wedebo: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Wedebo: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Wedebo, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Wedebo Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Wedebo. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Wedebo

3D mapa Wedebo v Google Earth

satelitní 3D mapa Wedebo, Etiopie

3D mapa WedeboGoogle Earth – podívejte se na Wedebo z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Wedebo dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Wedebo shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Wedebo, Etiopie v Google Earth »

Letiště Wedebo a okolí

Letiště ve městě Wedebo a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Wedebo říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Wedebo (Etiopie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Wedebo a celou oblast Etiopie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Wedebo

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Wedebo: textový odkaz

satelitní mapu Wedebo: obrázkový odkaz

satelitní mapu Wedebo

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Wedebo: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Wedebo: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Wedebo: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Sotuta v oblasti Sotuta, Yucatan, Mexiko
  2. Guidan Gara v oblasti Madaoua, Tahoua, Niger
  3. Krivoselki v oblasti Minsk, Bělorusko
  4. Beaumont-en-Cambresis v oblasti Cambrai, Nord, Nord-Pas-de-Calais, Francie
  5. Vuci Do v oblasti Crna Gora, Srbsko a Černá Hora

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.