3D mapa Bēt Nigus

Satelitní mapa Bēt Nigus

název bez diakritiky: Bet Nigus
správní zařazení: East, Tigray, Etiopie, Afrika
zeměpisná poloha: 13° 57' 0" North, 39° 14' 0" East

Bēt Nigus a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Bet NigusVítejte na stránce věnované satelitní mapě Bēt Nigus. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Bet Nigus, administrativně je místo zařazeno do oblasti East, Tigray, Etiopie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 13° 57' 0" North, 39° 14' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Bēt Nigus v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Bēt Nigus

Hotely Bēt Nigus: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Bēt Nigus: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Bēt Nigus, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Bēt Nigus Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Bēt Nigus. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Bēt Nigus

3D mapa Bēt Nigus v Google Earth

satelitní 3D mapa Bēt Nigus, Etiopie

3D mapa Bēt NigusGoogle Earth – podívejte se na Bēt Nigus z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Bēt Nigus dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Bēt Nigus shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Bēt Nigus, Etiopie v Google Earth »

Letiště Bēt Nigus a okolí

Letiště ve městě Bēt Nigus a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Bēt Nigus říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Bēt Nigus (Etiopie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Bēt Nigus a celou oblast Etiopie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Bēt Nigus

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Bēt Nigus: textový odkaz

satelitní mapu Bēt Nigus: obrázkový odkaz

satelitní mapu Bēt Nigus

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Bēt Nigus: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Bēt Nigus: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Bēt Nigus: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Kaniberku v oblasti Sirnak, Turecko
  2. Chali v oblasti Mutarara, Tete, Mozambik
  3. Qafar v oblasti Esfahan, Írán
  4. Jeandelaincourt v oblasti Nancy, Meurthe-et-Moselle, Lorraine, Francie
  5. Senades v oblasti Verdun, Meuse, Lorraine, Francie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.