3D mapa Edai

Satelitní mapa Edai

název bez diakritiky: Edai
správní zařazení: South, Tigray, Etiopie, Afrika
zeměpisná poloha: 13° 23' 0" North, 39° 16' 0" East

Edai a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa EdaiVítejte na stránce věnované satelitní mapě Edai. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Edai, administrativně je místo zařazeno do oblasti South, Tigray, Etiopie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 13° 23' 0" North, 39° 16' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Edai v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Edai

Hotely Edai: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Edai: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Edai, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Edai Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Edai. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Edai

3D mapa Edai v Google Earth

satelitní 3D mapa Edai, Etiopie

3D mapa EdaiGoogle Earth – podívejte se na Edai z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Edai dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Edai shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Edai, Etiopie v Google Earth »

Letiště Edai a okolí

Letiště ve městě Edai a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Edai říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Edai (Etiopie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Edai a celou oblast Etiopie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Edai

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Edai: textový odkaz

satelitní mapu Edai: obrázkový odkaz

satelitní mapu Edai

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Edai: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Edai: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Edai: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Oletha v oblasti Limestone County, Texas, Spojené státy americké
  2. Technice v oblasti Příbram, Středočeský kraj, Česká republika
  3. Galhaza v oblasti Bacs-Kiskun, Maďarsko
  4. Hemple v oblasti Clinton County, Missouri, Spojené státy americké
  5. Ozerki v oblasti Lebedyanskiy rayon, Lipetskaya Oblast, Rusko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.