3D mapa Baguio

Satelitní mapa Baguio

název bez diakritiky: Baguio
správní zařazení: Benguet, Car, Filipíny, Asie
zeměpisná poloha: 16° 24' 59" North, 120° 35' 35" East

Baguio a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa BaguioVítejte na stránce věnované satelitní mapě Baguio. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Baguio, administrativně je místo zařazeno do oblasti Benguet, Car, Filipíny, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 16° 24' 59" North, 120° 35' 35" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Baguio v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Baguio

Hotely Baguio: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Baguio: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Baguio, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Baguio Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Baguio. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Baguio

3D mapa Baguio v Google Earth

satelitní 3D mapa Baguio, Filipíny

3D mapa BaguioGoogle Earth – podívejte se na Baguio z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Baguio dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Baguio shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Baguio, Filipíny v Google Earth »

Letiště Baguio a okolí

Letiště ve městě Baguio a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Baguio říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Baguio (Filipíny)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Baguio a celou oblast Filipíny. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Baguio

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Baguio: textový odkaz

satelitní mapu Baguio: obrázkový odkaz

satelitní mapu Baguio

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Baguio: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Baguio: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Baguio: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Dongzhangfeicheng v oblasti Hui Xian, Henan, Čína
  2. Svetloye v oblasti Sukholozhskiy rayon, Sverdlovskaya Oblast, Rusko
  3. Walki v oblasti Ahmadnagar, Maharashtra, Indie
  4. Shijingquan v oblasti Lianyuan, Hunan, Čína
  5. Kataouare v oblasti Abou Deia, Salamat, Čad

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.