3D mapa Almanza

Satelitní mapa Almanza

název bez diakritiky: Almanza
správní zařazení: Manila, Ncr, Filipíny, Asie
zeměpisná poloha: 14° 29' 0" North, 120° 59' 0" East

Almanza a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa AlmanzaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Almanza. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Almanza, administrativně je místo zařazeno do oblasti Manila, Ncr, Filipíny, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 14° 29' 0" North, 120° 59' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Almanza v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Almanza

Hotely Almanza: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Almanza: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Almanza, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Almanza Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Almanza. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Almanza

3D mapa Almanza v Google Earth

satelitní 3D mapa Almanza, Filipíny

3D mapa AlmanzaGoogle Earth – podívejte se na Almanza z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Almanza dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Almanza shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Almanza, Filipíny v Google Earth »

Letiště Almanza a okolí

Letiště ve městě Almanza a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Almanza říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Almanza (Filipíny)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Almanza a celou oblast Filipíny. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Almanza

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Almanza: textový odkaz

satelitní mapu Almanza: obrázkový odkaz

satelitní mapu Almanza

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Almanza: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Almanza: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Almanza: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Khvajeh Kari-ye Jowlandan v oblasti Gilan, Írán
  2. Lagunay v oblasti Tyndinskiy rayon, Amurskaya Oblast, Rusko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.