3D mapa Makati

Satelitní mapa Makati

název bez diakritiky: Makati
správní zařazení: Manila, Ncr, Filipíny, Asie
zeměpisná poloha: 14° 33' 25" North, 121° 1' 46" East

Makati a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa MakatiVítejte na stránce věnované satelitní mapě Makati. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Makati, administrativně je místo zařazeno do oblasti Manila, Ncr, Filipíny, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 14° 33' 25" North, 121° 1' 46" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Makati v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Makati

Hotely Makati: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Makati: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Makati, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Makati Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Makati. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Makati

3D mapa Makati v Google Earth

satelitní 3D mapa Makati, Filipíny

3D mapa MakatiGoogle Earth – podívejte se na Makati z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Makati dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Makati shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Makati, Filipíny v Google Earth »

Letiště Makati a okolí

Letiště ve městě Makati a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Makati říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Makati (Filipíny)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Makati a celou oblast Filipíny. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Makati

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Makati: textový odkaz

satelitní mapu Makati: obrázkový odkaz

satelitní mapu Makati

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Makati: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Makati: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Makati: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Xalac v oblasti Azerbaydzhan Territor, Ázerbájdžán
  2. Ban Thon v oblasti Sakon Nakhon, Northeastern, Thajsko
  3. Jabba v oblasti Mardan, N.W.F.P., Pákistán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.