3D mapa Quezon City

Satelitní mapa Quezon City

název bez diakritiky: Quezon City
správní zařazení: Manila, Ncr, Filipíny, Asie
zeměpisná poloha: 14° 38' 38" North, 121° 2' 15" East

Quezon City a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Quezon CityVítejte na stránce věnované satelitní mapě Quezon City. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Quezon City, administrativně je místo zařazeno do oblasti Manila, Ncr, Filipíny, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 14° 38' 38" North, 121° 2' 15" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Quezon City v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Quezon City

Hotely Quezon City: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Quezon City: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Quezon City, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Quezon City Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Quezon City. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Quezon City

3D mapa Quezon City v Google Earth

satelitní 3D mapa Quezon City, Filipíny

3D mapa Quezon CityGoogle Earth – podívejte se na Quezon City z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Quezon City dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Quezon City shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Quezon City, Filipíny v Google Earth »

Letiště Quezon City a okolí

Letiště ve městě Quezon City a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Quezon City říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Quezon City (Filipíny)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Quezon City a celou oblast Filipíny. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Quezon City

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Quezon City: textový odkaz

satelitní mapu Quezon City: obrázkový odkaz

satelitní mapu Quezon City

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Quezon City: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Quezon City: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Quezon City: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Usina Taparabo v oblasti Oiapoque, Amapa, Brazílie
  2. Puerto Nuevo v oblasti Zitacuaro, Michoacan, Mexiko
  3. Gonsen v oblasti Dapelgo, Oubritenga, Burkina Faso
  4. Chefe Nhassita v oblasti Inharrime, Inhambane, Mozambik
  5. At Tarayn v oblasti North Yemen (1), Former North Yemen, Jemen
  6. Man Maw v oblasti Homalin, Sagaing, Barma

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.