3D mapa San Isidro

Satelitní mapa San Isidro

název bez diakritiky: San Isidro
správní zařazení: Manila, Ncr, Filipíny, Asie
zeměpisná poloha: 14° 33' 11" North, 121° 0' 22" East

San Isidro a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa San IsidroVítejte na stránce věnované satelitní mapě San Isidro. Název zobrazeného místa bez diakritiky je San Isidro, administrativně je místo zařazeno do oblasti Manila, Ncr, Filipíny, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 14° 33' 11" North, 121° 0' 22" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: San Isidro v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely San Isidro

Hotely San Isidro: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely San Isidro: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě San Isidro, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě San Isidro Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě San Isidro. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města San Isidro

3D mapa San Isidro v Google Earth

satelitní 3D mapa San Isidro, Filipíny

3D mapa San IsidroGoogle Earth – podívejte se na San Isidro z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu San Isidro dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu San Isidro shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa San Isidro, Filipíny v Google Earth »

Letiště San Isidro a okolí

Letiště ve městě San Isidro a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích San Isidro říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast San Isidro (Filipíny)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro San Isidro a celou oblast Filipíny. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu San Isidro

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu San Isidro: textový odkaz

satelitní mapu San Isidro: obrázkový odkaz

satelitní mapu San Isidro

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu San Isidro: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu San Isidro: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu San Isidro: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Sorrizo v oblasti La Coruna, Galicia, Španělsko
  2. Jeantes v oblasti Vervins, Aisne, Picardie, Francie
  3. Wan Hsenhpa-hseng v oblasti Mong Yawng, Shan, Barma
  4. Xiahuqiao v oblasti Anxi, Fujian, Čína

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.