3D mapa Dila-usan

Satelitní mapa Dila-usan

název bez diakritiky: Dila-usan
správní zařazení: Lanao Del Sur, Region 12, Filipíny, Asie
zeměpisná poloha: 7° 55' 0" North, 124° 12' 0" East

Dila-usan a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Dila-usanVítejte na stránce věnované satelitní mapě Dila-usan. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Dila-usan, administrativně je místo zařazeno do oblasti Lanao Del Sur, Region 12, Filipíny, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 7° 55' 0" North, 124° 12' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Dila-usan v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Dila-usan

Hotely Dila-usan: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Dila-usan: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Dila-usan, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Dila-usan Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Dila-usan. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Dila-usan

3D mapa Dila-usan v Google Earth

satelitní 3D mapa Dila-usan, Filipíny

3D mapa Dila-usanGoogle Earth – podívejte se na Dila-usan z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Dila-usan dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Dila-usan shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Dila-usan, Filipíny v Google Earth »

Letiště Dila-usan a okolí

Letiště ve městě Dila-usan a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Dila-usan říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Dila-usan (Filipíny)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Dila-usan a celou oblast Filipíny. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Dila-usan

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Dila-usan: textový odkaz

satelitní mapu Dila-usan: obrázkový odkaz

satelitní mapu Dila-usan

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Dila-usan: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Dila-usan: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Dila-usan: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Ncoaeben v oblasti Centro Sur, Rovníková Guinea
  2. Beaconsfield v oblasti Kimberley, Northern Cape, Jižní Afrika
  3. Bommert v oblasti Markischer Kreis, Arnsberg, Nordrhein-Westfalen, Německo
  4. Sinp'ung-ni v oblasti South Hamgyong, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.