3D mapa Talisay

Satelitní mapa Talisay

název bez diakritiky: Talisay
správní zařazení: Batangas, Region 4, Filipíny, Asie
zeměpisná poloha: 14° 5' 33" North, 121° 1' 19" East

Talisay a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa TalisayVítejte na stránce věnované satelitní mapě Talisay. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Talisay, administrativně je místo zařazeno do oblasti Batangas, Region 4, Filipíny, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 14° 5' 33" North, 121° 1' 19" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Talisay v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Talisay

Hotely Talisay: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Talisay: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Talisay, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Talisay Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Talisay. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Talisay

3D mapa Talisay v Google Earth

satelitní 3D mapa Talisay, Filipíny

3D mapa TalisayGoogle Earth – podívejte se na Talisay z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Talisay dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Talisay shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Talisay, Filipíny v Google Earth »

Letiště Talisay a okolí

Letiště ve městě Talisay a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Talisay říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Talisay (Filipíny)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Talisay a celou oblast Filipíny. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Talisay

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Talisay: textový odkaz

satelitní mapu Talisay: obrázkový odkaz

satelitní mapu Talisay

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Talisay: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Talisay: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Talisay: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Mabengo v oblasti Massingir, Gaza, Mozambik
  2. Basubuke v oblasti Kasai-Oriental, Demokratická republika Kongo (Zair)
  3. Ludlam v oblasti Miami-Dade County, Florida, Spojené státy americké
  4. Williamsburg v oblasti Dougherty County, Georgia, Spojené státy americké
  5. Tonsnes v oblasti Troms, Norsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.