3D mapa Maitim

Satelitní mapa Maitim

název bez diakritiky: Maitim
správní zařazení: Cavite, Region 4, Filipíny, Asie
zeměpisná poloha: 14° 8' 7" North, 120° 56' 58" East

Maitim a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa MaitimVítejte na stránce věnované satelitní mapě Maitim. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Maitim, administrativně je místo zařazeno do oblasti Cavite, Region 4, Filipíny, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 14° 8' 7" North, 120° 56' 58" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Maitim v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Maitim

Hotely Maitim: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Maitim: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Maitim, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Maitim Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Maitim. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Maitim

3D mapa Maitim v Google Earth

satelitní 3D mapa Maitim, Filipíny

3D mapa MaitimGoogle Earth – podívejte se na Maitim z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Maitim dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Maitim shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Maitim, Filipíny v Google Earth »

Letiště Maitim a okolí

Letiště ve městě Maitim a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Maitim říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Maitim (Filipíny)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Maitim a celou oblast Filipíny. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Maitim

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Maitim: textový odkaz

satelitní mapu Maitim: obrázkový odkaz

satelitní mapu Maitim

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Maitim: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Maitim: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Maitim: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Mtebele v oblasti Cacaduglengrey, Eastern Cape, Jižní Afrika
  2. Villar de Puerco v oblasti Salamanca, Castilla y Leon, Španělsko
  3. Sarayevskaya v oblasti Shenkurskiy rayon, Arkhangelskaya Oblast, Rusko
  4. Kukawki v oblasti Wolomin, Mazowieckie, Polsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.